System Zarządzania Jakością

Aby sprostać współczesnym wymaganiom pod względem jakości oferowanych produktów i spełnić wymagania Klienta XXI wieku, zbudowaliśmy System Zarządzania Jakością oparty na normie EN ISO 9001. Jego podstawowe cechy to: troska o zadowolenie klienta i ciągłe doskonalenie jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Pozytywną rolę i wartość naszego systemu potwierdziła zewnętrzna certyfikacja przeprowadzona we wrześniu 2006 roku przez brytyjską firmę BSI Management Systems. Co sześć miesięcy (w marcu i wrześniu) oraz od 2010 r. raz w roku (w marcu) poddajemy się procesowi audytu zewnętrznego, który pomaga nam spełniać rygorystyczne wymagania jakościowe, do których się zobowiązaliśmy.

Obszar certyfikowanej działalności to: sprzedaż farb proszkowych, powłok ciekłych, antykorozyjnych i ognioodpornych oraz obsługa klienta w wyżej wymienionym zakresie.

EN ISO 9001/2015, nr FS 510773

Nasz System Zarządzania Jakością obejmuje wszystkie aspekty działalności, które są ważne z punktu widzenia obecnego i potencjalnego Klienta, dzięki czemu możemy stale poprawiać konkurencyjność naszej firmy.

Nasza POLITYKA JAKOŚCI:

Naszym głównym zadaniem jest dostarczanie Klientom produktów i usług wysokiej jakości w zaplanowany i nadzorowany sposób. To sposób na zdobycie pełnego zaufania Klientów i opinii ich wiarygodnego partnera.

Zapewniamy, że ta Polityka Jakości jest znana wszystkim pracownikom naszej firmy, stanowiąc główne wytyczne dotyczące jakości naszej oferty. Na tej podstawie zobowiązujemy się do rzetelnego spełniania wymagań naszych Klientów i ciągłego doskonalenia naszego Systemu Zarządzania Jakością.

Następujące cele jakości są integralną częścią naszej polityki jakości: dostosowanie oferty do wymagań klientów; wysoka jakość produktu; zapewnienie terminowości dostaw; profesjonalna i szybka obsługa techniczna; zapobieganie występowaniu zaległych należności, ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników; optymalizacja kosztów i badanie satysfakcji klienta.

NASZ CERTYFIKAT [PDF]

Mamy nadzieję, że podjęcie wyzwania w zakresie realizacji powyższych zagadnień pozwoli nam osiągać zamierzone wyniki, a naszym Klientom będzie przynosić satysfakcję z oferowanych przez nas produktów i współpracy z nami.