strona główna     O NAS    Nasi Producenci
Nasi Producenci

W celu dostarczenia klientowi pełnej gamy produktów nasza oferta została starannie wybrana spośród produktów wytwarzanych przez światowe potęgi w dziedzinie produkcji farb, jak również z mniejszych firm wytwarzających komplementarne produkty specjalistyczne.

 


   

 

PPG INDUSTRIES to amerykański koncern, którego początki sięgają 1883 r. Aktualnie firma należy do pierwszej trójki producentów farb na świecie. Oferta PPG pokrywa wszystkie segmenty rynku produktów malarskich i jest dostępna na wszystkich kontynentach. Po przejęciu firm AMERON i SIGMA Coatings w Europie powstała jednostka biznesowa ciekłych farb antykorozyjnych i ogniochronnych PPG Protective & Marine Coatings B.V. (http://ppgamercoatbv.ppgpmc.com), która jest naszym bezpośrednim dostawcą. W Promal znajduje się jedyny w Europie magazyn konsygnacyjny produktów Amercoat.

www.ppg.com

 


 

PROTECH-OXYPLAST GROUP jest jednym z największych światowych producentów powłok proszkowych, którego marka jest najbardziej rozpoznawalną na tym rynku. Grupa powstała w 2006 r. w drodze przejęcia OXYPLAST przez PROTECH. 

www.protechpowder.com

 


 

  

ADVANCED POLYMER COATINGS jest światowym liderem w produkcji specjalistycznych chemoodpornych i termoodpornych zaawansowanych technologicznie polimerów. Produkowane przez APC powłoki ChemLine® są przetestowane laboratoryjnie i w praktyce na odporność na ponad 5000 agresywnych substancji chemicznych wykazując nadzwyczajnie właściwości chemiczne i fizykochemiczne.
 

  

 

DR DEMUTH Derisol Lackfarbenfabrik jest niemiecką rodzinną firma produkującą od 35 lat farby antykorozyjne, zarówno  rozpuszczalnikowe jak i wodorozcieńczalne, kierowane do odbiorców o szczególnych wymaganiach. Doświadczony zespół, rozbudowane laboratorium i mozliwość wytwarzania małych partii produkcyjnych pozwalają na produkcję farb dopasowanych do potrzeb klienta. 

www.dr-demuth.com


  

 

MASCOAT Products jest światowym pionierem produkcji malarskich powłok termoizolacyjnych i dźwiekochłonnych. Linia produktowa Delta jest skierowana głównie do odbiorców przemysłowych w energetyce, przemyśle chemicznych i rafineryjnym oraz przemyśle okrętowym, natomiast z produktu WeatherBloc przeznaczonego do ograniczania transferu ciepła przez dachy i ściany budynków mogą także korzystać odbiorcy indywidualni uzyskując znaczne oszczędności zużycia energii i podnosząc komfort w budynkach mieszkalnych i użytkowych.    

www.mascoat.com

 


  

 

WILCKENS FARBEN jest niemieckim producentem farb dla segmentów "protective coating" i OEM. Z firmy Wilckens Farben dostarczamy produkty wg globalnych specyfikacji dla globalnych producentów maszyn i urządzeń.

www.wilckens.com  

 

PROMAL COATINGS Sp. z o.o.
ul. Elektroniczna 2
05-500 Piaseczno
NIP 1231195406
REGON 142020024
KRS 0000337189
BIURO HANDLOWE i MAGAZYN
ul. Elektroniczna 2
05-500 Piaseczno, Polska
tel. +48 (22) 702-93-00
fax + 48 (22) 702-93-02
e-mail: biuro@promal.com.pl
strona główna Strona główna
mapa strony Mapa strony
wstecz Wstecz
realizacja OFFNET