strona główna     PRODUKTY    FARBY SPECJALNE    Blocksil - GraffGo
Blocksil - GraffGo

Unikalne niewidoczne powłoki Anty-Graffiti

 

 

Jeśli myślałeś, że wszystkie powłoki anty-graffiti są takie same, to jest czas, abyś zmienił zdanie. Graffgo to unikalne powłoki anty-graffiti, które chronią wszystkie powierzchnie, w tym z cegły, betonu, kamienia, drewna, tworzyw sztucznych i innych od przylegania wszystkich rodzajów graffiti, markerów, klejów, farb, kwasów itd.

 

Graffgo zostało zaprojektowane w Anglii, aby zapewnić trwałą odporność wykończenia różnych powierzchni na ataki wandalizmu w dowolnym miejscu na świecie. Po aplikacji Graffgo, nic nie przykleja się do powierzchni.

Aby usunąć zabrudzenia z powierzchni pokrytej Graffgo wystarczy poprostu zmyć ją wodą lub użyć szczotki z wodą i odrobiną płynu do mycia naczyń. Graffiti znika, a plakaty można poprostu zsunąć.


Graffgo zapewnia trwałą ochronę przed atakami wandalizmu bez smug pozostawianych przez inne, gorsze produkty anty-graffiti. Graffgo pozwala zaoszczędzić godziny pracy i mnóstwo pieniędzy, a do tego jest bardzo łatwe do zastosowania, gdyż każdy może to zrobić zwykłym pędzlem! Aplikacja na dużych powierzchniach możliwa jest również systemem natryskowym.

 

Gwarancja trwałości i właściwości zabezpieczenia Graffgo to od 5 do 10 lat w zależności od zastosowania. Graffgo jest szczególnie dedykowane dla transportu publicznego (kolej, autobusy, tramwaje, trolejbusy), infrastruktury i budynków każdego rodzaju przeznaczenia. Graffgo zostało z powodzeniem zastosowane na wielu inwestycjach na całym świecie: m.in. w Belgii, Hongkongu, Szwecji i Polsce.

 

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

 

* Należy pamiętać, że standardowy produkt Graffgo to pojedynczy system płaszcza ochronnego. W niektórych przypadkach (np. na powierzchniach porowatych), będzie konieczność użycia więcej niż jednej warstwy ochronnej.
 

PROMAL COATINGS Sp. z o.o.
ul. Elektroniczna 2
05-500 Piaseczno
NIP 1231195406
REGON 142020024
KRS 0000337189
BIURO HANDLOWE i MAGAZYN
ul. Elektroniczna 2
05-500 Piaseczno, Polska
tel. +48 (22) 702-93-00
fax + 48 (22) 702-93-02
e-mail: biuro@promal.com.pl
strona główna Strona główna
mapa strony Mapa strony
wstecz Wstecz
realizacja OFFNET